پیام تسلیت و همدردی به همنوردان آذری

زمین مان زمین سرزمین مان زیرپای هموطنان آذری لرزید و همراه با آنان قلب هزاران ایرانی لرزید هنوز خاطره تلخ زمین لرزه بم از خاطر نرفته در اولین ساعات خبربا دوستان خود در تبریز تماس گرفته شد وبا خبرشدیم که از ساعات اولیه زلزله دوستان عضو انجمن در دفترتبریز به کمک آسیب دیدگان شتافتند.

دفترمرکزی ضمن تماس با آقای رحمان عباسپور ایشان را بعنوان نماینده در خبررسانی از این حادثه غمبا ر تعیین و آمادگی خود را برای حضور درمنطقه اعلام نمود.

 از همان ساعت ابتدایی آقای مجید فرهمند عضوانجمن که داوطلب جمعیت هلال احمر آذربایجان نیزهست در روستاهای حادثه دیده حاضرشده و خبر از تخریب صددرصدی برخی از روستاها داد و متعافب آن دیگر اعضا انجمن آقایان سعید ورزند ، احمد خاتونی ، ابراهیم بیرامیان ، داوود نورمحمد زاده ، احمد دهقان و... به مرور در نقاط مختلف زلزله زده حضور پیدا کردند .

بدینوسیله ازطرف اعضای انجمن در سراسر ایران عزیز این حادثه غم انگیز را  که موجب قربانی شدن تعداد زیادی از هموطنانمان و بی خانه مان شدن هزاران نفردر 133 روستا استان آذربایجان شرقی  گردیده است را به مردم داغدار منطقه خصوصا جامعه کوه نوردی و غارنوردی این استان تسلیت عرض مینماییم .

به همین وسیله بار دیگر آمادگی خود را درصورت نیاز جهت حضور درمناطق آسیب دیده  اعلام میداریم .

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 مرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی لگزیان

ورزشکاران با بهتر بگوییم ماجراجویانی که به رشته غواصی در غار یا غواصی در کشتی های غرق شده می پردازند باید از هوش بالایی برخوردار باشند. در تست Sensual میزان هوش شما ارزیابی می شود تا شما دریابید که آیا شما مناسب این ورزش هستید یا خیر، یا به عبارتی اگر اقدام به انجام این ورزش نمایید زنده خواهید ماند یا نه.ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 مرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی لگزیان
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک